16 травня 2017 року на базі Луцького педагогічного коледжу відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Національна освіта в стратегіях соціокультурного вибору: теорія, методологія, практика». Такий захід вже вдруге ініціює Рада молодих науковців закладу з метою об’єднати науковців і педагогів, теоретиків і практиків для обговорення актуальних питань української та зарубіжної освіти. Гості з Польщі, Туреччини, Росії ділилися досвідом навчання та виховання дітей у їхніх країнах. З вітальним словом перед нами виступив директор педколеджу Петро Бойчук, який зауважив, що якраз в Україні у цей час проходять дні науки, і тому цей захід приурочений розв’язанню широ
... Читати далі »
Слова українського письменника-мислителя Олеся Волі про те, що майбутнє нації у руках її учителів, стали своєрідною візитівкою творчої зустрічі молодих освітян Любешівщини. Вона відбулася 23лютого у ЗОШ І-ІІІ ступенів села Бірки. Колориту цій зустрічі надавало те, що у школі проходив тиждень японської культури. Це не просто забаганка, адже 2017-ий рік Президент України оголосив роком Японії в Україні. І усе було підпорядковане цьому тижню. Рекреація у фойє "
... Читати далі »
За результатами конкурсного відбору запрошуємо Вас
взяти участь у (не)конференції шкільних педагогів міні-EdCamp Lutsk 2016, яка відбудеться 31 березня 2016 року за адресою: м. Луцьк, проспект Волі,36, Луцький педагогічний коледж.
Початок реєстрації – о 09:00 31 березня, завершення роботи (не)конференції – о 18:00.
Усі учасники та учасниці, які братимуть участь у роботі (не)конференції повний день, отримають сертифікат про підвищення кваліфікації (8 годин).
До уваги координаторів та учасників Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник»‑2016
2016-02-11
Станьте ще однією пелюсткою нашого «Соняшника»!
Шановні колеги! У зв’язку з карантином, оголошеним у більшості українських шкіл, оргкомітет продовжив термін реєстрації індивідуально для кожної школи.
Повідомляємо вам, що закінчується реєстрація на гру «Соняшник». Незважаючи на непередбачені обставини, ми охоче допоможемо вам взяти участь у грі «Соняшник»‑2016! Тож якщо ви не встигли зареєструватися, зробіть це зараз на сайті gra-sonyashnyk.com.ua (для цього вам потрібно знати логін і пароль персональної сторінки свого навчального закладу) або за&nbs
... Читати далі »
Прийміть наші щирі вітання з Днем народження. Бажаємо Вам міцного здоров'я, особистого щастя, шалених успіхів та здійснення найзаповітніших мрій. Нехай кожен день буде сповнений душевним теплом, а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою вашого процвітання.
1. Умій радіти маленьким успіхам своїх учнів і співпереживати їх невдачам.
2. Ти дуже близька людина для свого учня. Постарайся, щоб він був завжди відкритий для тебе. Стань йому другом і наставником.
3. Не бійся признатися в своєму незнанні якого-небудь питання. Будь разом з ними в пошуку. Постарайся вселити в учня віру в себе, в його успіх. Тоді багато вершин для нього стануть переборними.
4. Не вимагай на уроці "ідеальної дисципліни". Не будь авторитарним. Пам'ятай, урок - це частинка життя дитини. Він не повинен бути скутим і затиснутим. Формуй в ньому особу відкриту, захоплену, розкуту, здатну творити, всесторонньо розвинену.
5. Прагни до того, щоб твої уроки не стали шаблонними, проведеними "по трафарету". Хай на уроках здійснюються відкриття, народжуються іс
... Читати далі »
Будь високо моральним, бо моральнiсть – це твоя гiднiсть i гiднiсть твого народу.
Шануй вiру твоїх батькiв i не зраджуй нiколи, бо це твої чеснiсть i гордiсть.
Шануй свою материнську мову, бо це найбiльший твiй духовний скарб на свiтi.
Шануй звичаї i обряди своїх батькiв, бо це неповторима краса свiту. Оберiгай рiдну землю, як зiницю ока, бо вона твоя матiр-годувальниця, муза натхнення.
Будь правдомовний i ретельний, бо за це будуть шанувати тебе свої i чужi. Старайся стати свiдомим, бо свiдомiсть i освiта ведуть до розуму i достатку. Будь чистий духом i тiлом. Це возвеличить тебе i твiй народ.
Не роби нiкому i нiколи зла, бо зло завжди вийде наяву i принизить тебе i твою нацiю. Не понижуй себе нi перед ким, бо раба нiхто не шанує, будь гiдним української нацiї. Не бiйся потерпiти за прав
... Читати далі »
Район розташований на північному сході Волинської області. Межує на півночі з Білоруссю (Берестейська область), на заході — з Ратнівським районом, на південному заході — з Камінь-Каширським, на південному-сході — з Маневицьким районами; на сході межує з Рівненською областю (Зарічнянський район і Володимирецький райони). Любешівський район Волинської області УРСР було утворено згідно з Указом Президії Верховної ради УРСР 18 січня 1940 року. У 1962 році у зв'язку з укрупненням адміністративно-територіальних одиниць він був включений до складу Камінь-Каширського району, а 4 січня 1965 року - відновлений. 86 відсотків населення проживає в сільській місцевості. Промисловість розвинена слабо, значну роль відіграє сільське господарство. Адміністративний центр - селище міського типу Любешів, невелике містечко, розташован
... Читати далі »
Волинь – одна з найбільших і найдавніших історичних областей України. Як певна історико-культурна єдність вона існує з предковічних часів. А як переддержавне утворення, напевно, з IX-X сторіч. Упродовж сторіч вона була центром українського державотворення. Особливу роль вона відігравала у часи лихоліття – під час монголо-татарської навали, під час ІІ Світової війни. У ХІІІ-XIV ст. це було єдине князівство, яке зберегло відносну самостійність, яку розбудовано в часи короля Данила, зберігши тяглість української державної традиції. Волинсько-Галицьке князівство було однією з найбільших держав тогочасної Европи. Свідченням чого стала коронаці
... Читати далі »
Промова Білла Гейтса: 11 правил, які ваші діти ніколи не вивчатимуть у школі
Правило 1: Життя несправедливе - звикни до цього!
Правило 2: Світу байдуже до твоєї самооцінки. Світ очікуватиме від тебе закінчити щось ДО того, як тобі захочеться почувати себе добре.
Правило 3: Ти НЕ зароблятимеш $60000 на рік відразу після закінчення школи. Ти не станеш віце-президентом компанії з супутниковим телефоном у машині, поки сам не заробиш на це.
Правило 4: Якщо ти вважаєш, що вчитель занадто вимогливий, почекай, коли станеш начальником ти.
Правило 5: Подавати гамбургери не нижче твоєї гідності. Наші дідусі і бабусі використовували інше слово для роздачі гамбургерів: вони називали це Можливістю.